Jeśli marzysz o dalekich wyprawach na swoim motocyklu, ale wciąż hamuje Cię myśl o szukaniu noclegów czy rodzinie, która zostanie w domu, to mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. Premiera niezwykłej przyczepy motocyklowej Carbontear mRider już niebawem na targach Camper Caravan Show 2024!

Podczas zbliżających się targów caravaningowych w podwarszawskim Nadarzynie zaprezentujemy kilka modeli przyczep, w tym m.in. model Carbontear Sportee o masie poniżej 700 kg dedykowany dla aut elektrycznych i hybrydowych. Obniżona masa i opływowy kształt pozwalają na znaczącą redukcję dodatkowego zużycia energii. Podczas długodystansowych testów z Teslą 3LR oraz Nissanem Ariya dodatkowe zużycie energii oscylowało w granicy 10%! To są bardzo konkretne i wymierne korzyści dla każdego, kto planuje podróż z przyczepą.


Pasja właściciela marki do podróży, samochodów i motocykli zrodziła w ostatnim czasie jeszcze jeden niezwykły pomysł.

Na targach będzie miała miejsce premiera krytej przyczepy motocyklowej Carbontear mRider, którą w łatwy sposób zmienimy w komfortową sypialnię.

mRider – Dom dla Ciebie i Twojego motocykla

Model mRider to nie tylko przyczepa motocyklowa, to Twój dom na kołach, który zapewnia wygodę i komfort, gdziekolwiek zdecydujesz się pojechać. Przyczepa została zaprojektowana z myślą o pasjonatach podróży, którzy cenią sobie mobilność i niezależność. Konstrukcja i gabaryty pozwalają na bezpieczny i wygodny przewóz nawet dużego motocykla.

Podnoszona tylna klapa, opuszczany najazd, nisko położona podłoga, która nie tylko ułatwia wjazd, ale wpływa na środek ciężkości, który jest niezwykle ważnym czynnikiem dla każdego, kto podróżuje z przyczepą. Po dotarciu na miejsce, przyczepa szybko przekształca się w przytulne schronienie. Wystarczy wyprowadzić motocykl, rozłożyć łóżko, a jeśli trzeba, także namiot dachowy i gotowe! Dzięki takiemu rozwiązaniu fani motocykli mogą podróżować z rodziną – nie rezygnując ani ze spędzania czasu z najbliższymi, ani ze swojej pasji. Dodatkowo, wyposażenie przyczepy, takie jak ledowe oświetlenie, pojemne schowki na bagaże, czy wysokiej jakości system audio z głośnikami sprawiają, że podróż staje się jeszcze bardziej komfortowa i przyjemna.

Nie wierzysz? Odwiedź nas

Premiera przyczepy Carbontear mRider odbędzie się podczas 9. edycji targów Warsaw Camper&Caravan Show 2024, która rozpocznie się w piątek 5 kwietnia na terenie Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie. To doskonała okazja, aby zobaczyć ten innowacyjny model na własne oczy i poznać wszystkie jego funkcje.

Zamień marzenia w rzeczywistość

Nie przegap okazji! Dołącz do nas na targach i odkryj, jak łatwo możesz zmienić swoje marzenia o podróżach motocyklem w rzeczywistość z Carbontear mRider!

Podsumowanie

Z przyczepą Carbontear mRider rozpoczniesz niezwykłą podróż, w którą zabierzesz zarówno swój motocykl jak i swoją rodzinę, dzięki czemu wszystko co kochasz będzie zawsze przy Tobie!

Przydatne linki:

Strona Międzynarodowych Targów Caravaningowych: https://campercaravanshow.com/
Prezentacja modelu Carbontear mRider:
https://youtu.be/HT4d0zW8LCw