Pasja i innowacja na Camper&Caravan Show – Relacja z targów

Tegoroczna edycja była dla nas szczególnie emocjonująca, gdyż mieliśmy okazję zaprezentować naszą najnowszą przyczepę – mRider.

mRider to jedyna przyczepa na rynku, która może służyć zarówno jako kryta przyczepa motocyklowa jak i mini przyczepa kempingowa. To doskonały wybór dla tych, którzy pragną łączyć pasję do przygód ze spędzeniem czasu z rodziną. Bez względu na to, czy wybierasz się na weekendowy wypad, czy dłuższą podróż, mRider zapewnia poczucie domu, gdziekolwiek jesteś.


Carbontear to komfort i oryginalny design

Zaprezentowane przez nas modele przyczep, w tym Carbontear GR, Sportee i mRider, wyróżniały się wyjątkowym designem, odchodząc od standardowych kolorów jak biały czy szary, co przyciągnęło uwagę wielu odwiedzających. Nasze przyczepy są projektowane z myślą o tych, którzy cenią sobie zarówno komfort, jak i oryginalność.

Spotkanie z innymi entuzjastami caravaningu było dla nas niezwykle inspirujące. Wymiana doświadczeń i spostrzeżeń pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych produktów oraz dostosowywanie ich do oczekiwań i potrzeb podróżników.

Nie możemy się już doczekać kolejnej okazji do spotkania z Wami, która nadarzy się już w weekend 20-11 kwietnia na terenie Targów Lublin. Zapraszamy wszystkich miłośników przyczep i caravaningu do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie będziecie mieli okazję zobaczyć nasze przyczepy w akcji i porozmawiać z naszym zespołem.

Zamień marzenia w rzeczywistość

Spotkaj się z nami i przekonaj się, że przyczepy Carbontear to droga do spełniania marzeń!

Podsumowanie

Carbontear wychodzi na przeciw potrzebom klientów, dzięki czemu każdy znajdzie model idealnie dopasowany do swoich potrzeb, a dzięki spersonalizowanym zamówieniom sami możecie wybrać kolor przyczepy, tapicerki, a także rodzaj wykończenia wnętrza.

Przydatne linki:

Dodatkowe informacje:
https://motosession.pl/pl/
Prezentacja modelu Carbontear mRider:
https://youtu.be/HT4d0zW8LCw